Loading...

Jedwabne Impresje

Lśniący, delikatny i zwiewny jak poranna mgła. Tkanina, która towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat. Otulał królowe i cesarzowe na całym świecie, przybierał postać sukien ślubnych i całunów na ostatnią drogę. Pobudzał zmysły i dawał ukojenie. Zapewniał komfort, a nawet ratował życie. Niezmiennie budzi zachwyt i pożądanie, będąc materiałem niezwykle rzadkim.
Jedwab stanowi zaledwie 0,2 procent światowej produkcji tekstylnej, będąc produktem luksusowym. Faktura tego cennego materiału jest delikatna i niezwykle przyjemna w dotyku – często jedwabna nić dodawana jest do popularnych materiałów aby uszlachetnić je i dodać specyficznego, urzekającego blasku.
👑 Ta królewska tkanina, obok swojej wytrzymałości i elegancji jest również wyjątkowa przyjazna dla człowieka – nie wywołuje alergii ponieważ nie gromadzi kurzu i roztoczy, podczas chłodu rozgrzewa, w gorące dni natomiast chłodzi.

Znając wszystkie właściwości jedwabiu nie sposób się dziwić, że początkowo był on dostępny jedynie dla władców i dygnitarzy. Ale dziś, dziś jest dostępny przede wszystkim dla uczestników JEDWABNYCH IMPRESJI – bezpłatnych warsztatów malowania na jedwabiu!
——————————————————————————
🔑Już teraz otwieramy zapisy na wyjątkowe warsztaty “Jedwabne Impresje” – przyjdź i pod okiem Małgorzaty Beaty Siadlak – artystki i pedagoga, stwórz swój własny wyjątkowy jedwabny szal!
💕Otrzymacie od nas jedwab, farby, a po zakończeniu warsztatów zabierzecie swoje dzieła do domu! Najlepsze prace będą mogły być częścią wystawy na zakończenie Letniej Akademii Artystycznej!

🎨 Warsztaty i materiały są całkowicie BEZPŁATNE, obowiązują jednak zapisy, ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Zapisujcie się już dzisiaj wysyłając maila ze swoimi danymi (imię, nazwisko, numer telefonu) na biuro@instytutsztuki.com w tytule wpisując „Warsztaty – Jedwabne Impresje” lub korzystając w fomularza na stronie głównej